مدیر هسته گزینش
محمود قربان پور
 

    .
۱۴۰۰/۰۸/۳۰

استاندار خراسان رضوی:

درصد واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان ۱۲ سال به بالا افزایش پیدا کند/ لزوم افزایش ضریب واکسیناسیون در بین دانشگاهیان و اساتید دانشگاهی

استاندار خراسان رضوی گفت: درخواستمان از آموزش و پرورش این است که پروتکل‌های مربوطه را جدی تر رعایت کنند لذا نیاز است دقت بیشتری صورت بگیرد تا درصد واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان ۱۲ سال به بالا افزایش پیدا کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان که در محل سالن جلسات شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت همچنان مناسب ولی شکننده است. لذا باید با همین رویکرد موضوع را دنبال کنیم و در عین حال مراقبت همچنان جدی و لازم است.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: واکسیناسیون همچنان باید در دستور کار ما باشد و سرعت آن باید افزایش پیدا کند. در این راستا تا زمانی که مراجعه کننده وجود دارد وظیفه داریم تا در ارتباط با تزریق واکسن ظرفیت را در اختیار مردم قرار دهیم و کاهش ابتلا را از این طریق شاهد باشیم.
وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید در همه بخش‌ها همچنان دنبال شود، گفت: از همه هم استانی‌های عزیز درخواست داریم تا الزامات بهداشتی را همچنان به شکل جدی رعایت کنند.
نظری خطاب به آموزش و پرورش تاکید کرد: درخواستمان از آموزش و پرورش این است که پروتکل‌های مربوطه را جدی تر رعایت کنند لذا نیاز است دقت بیشتری صورت بگیرد تا درصد واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان ۱۲ سال به بالا افزایش پیدا کند.
استاندار خراسان رضوی همچنین خواستار افزایش ضریب واکسیناسیون در بین دانشگاهیان و اساتید آن‌ها شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: باید مخاطبین را به صورت صنفی و بخشی بررسی کنیم و متمرکز بر همان صنف و بخش مربوطه بشویم تا نتیجه اقدامات بهتر مشاهده شود و به میانگین مطلوب استانی برسیم.
نظری با اشاره به اینکه امر نظارت بر هتل‌ها و مراکز اقامتی موضوع جدی است، خاطرنشان کرد: محل تجمع و تراکم جمعیتی در مراکز اقامتی وجود دارد که باید نظارت در این اماکن به جدیت صورت گیرد.
استاندار خراسان رضوی همچنین بر لزوم کنترل مبادی ورودی به استان اعم از مرزها، پایانه‌های مسافربری، فرودگاه و راه‌آهن تاکید کرد و خواستار تداوم نظارت بر این مبادی شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۶۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان