مدیر هسته گزینش
محمود قربان پور
 

    .
۱۳۹۷/۱۱/۲۱

مجتمع فولاد خراسان معین اقتصاد مقاومتی منطقه ۵ (شهرستان نیشابور) شد

مجتمع فولاد خراسان طی امضای تفاهمنامه ای با استاندار خراسان رضوی ، فرماندار ، نماینده مردم در مجلس ، امام جمعه و مدیر دادگستری شهرستان نیشابور به عنوان معین اقتصاد مقاومتی منطقه ۵ اقتصاد مقاومتی یعنی شهرستان نیشابور شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ این تفاهمنامه امروز در جریان سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان نیشابور در پایان جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان به امضا رسید.
 بر اساس این تفاهم نامه تعدادی پروژه در حوزه های مختلف دارای مزیت این شهرستان آماده و در قالب تفاهمنامه برای اجرا توسط سرمایه گذار به تایید رسید تا زمینه اشتغال ، تولید و توسعه را برای منطقه فراهم شود.
 این تفاهمنامه در راستای اجرای طرح توسعه اقتصادی خراسان رضوی با عنوان مثلث توسعه اقتصادی منعقد شده است ، طرحی که بر اساس آن نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزه های اجرایی و بیش از همه مردم در توسعه اقتصادی هر منطقه و بهبود معیشت اهالی آن بسیار گسترده و مهم است به خوبی دیده شده است.
تحقق رویکرد دولت در دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای به تناسب شرایط اقتصادی و اجتماعی و مزیت های فرهنگی و طبیعی منطقه با تکیه بر قابلیت های بومی و طبیعی در راستای مردمی و درونزا کردن اقتصاد منطقه و توانمندسازی مردم منطقه از طریق ایجاد سازوکار فعالسازی آنها در امر توسعه و با اولویت رفع محرومیت و توسعه اقتصادی و فرهنگی مردم در روستاها بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی محور اجرای این طرح است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۳۰۱۵۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۹ نفر
آماربازدیدکنندگان