مدیر هسته گزینش
محمود قربان پور
 

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۵

نخستین جلسه شورای هم اندیشی هسته های گزینش استان

گزینش صحیح، منجر به انتخاب افرادی توانمند، متخصص، متعهد و معتقد به نظام می شود

 

با حضور مدیر هسته گزینش استانداری خراسان رضوی، نخستین جلسه شورای هم اندیشی هسته های گزینش استان در سال جاری برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمود قربان پور در این جلسه از تدوین برنامه عملیاتی هسته های گزینش استان برای سال جاری خبر داد و تاکید کرد: رویکرد ما در تدوین برنامه ها، کیفیت بخشی به احراز صلاحیت ها و توانمند سازی گزینشگران استان است که از این طریق، به انتخاب نیروهای توانمند و متعهد دست خواهیم یافت.
وی افزود: گزینشگران، بازوان اجرایی مدیران در راستای ارتقای کارآمدی نظام اداری و انتخاب افرادی توانمند، متخصص، متعهد و معتقد هستند.
مدیر هسته گزینش استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب در بند سوم سیاست های کلی و در بحث منابع انسانی، بهبود معیارهای گزینش و روزآمدی روش های گزینش را ابلاغ کردند.
قربان پور با اشاره به فرمان امام (ره) در 15 دی ماه سال 61 مبنی بر انحلال هسته های گزینش قبلی و تشکیل دوباره آن ها بر مبنای معیارهای جدید افزود: هیات های سابق گزینش در پاره ای از موارد تندروی هایی کردند که بر این اساس اصلاح سازوکار و فرآیند گزینش صورت گرفت.
وی خاطر نشان کرد: این فرمان قوی ترین و ارزشمندترین سند اصلاحات در نظام گزینش کشور بود و حکمی حکومتی است که منشاء تصویب قانون گزینش معلمان و تسری آن به سایر دستگاهها همین حکم است.
شایان ذکر است؛ این جلسه با حضور اعضای هسته های گزینش استانداری، دادگستری، آستان قدس، دانشگاه های فردوسی و علوم پزشکی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و شهرداری مشهد مقدس برگزار شد.
گفتنی است؛ این جلسه به میزبانی هسته مرکزی گزینش آستان قدس رضوی برگزار شد.


منبع : هسته گزینش
تعداد بازدیدها : ۷۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان